2 فاکتور مهم پودر قطعه شویی

نحوه عملکرد بهترین پودر قطعه شویی
مارس 10, 2020
پودر قطعه شویی
3 مزیت مهم پودر قطعه شویی
مارس 14, 2020

2 فاکتور مهم پودر قطعه شویی

کارکرد پودر قطعه شویی

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی 2 فاکتور مهم پودر قطعه شویی بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی نحوه عملکرد بهترین پودر قطعه شویی پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

مهمترین فاکتورهای پودر قطعه شویی

از پودر قطعه شویی برای شستشوی انواع قطعات در صنایع مختلفی مانند بیوتکنولوژی، آزمایشگاهی، تجهیزات درمان و پزشکی و صنایع دارویی استفاده می شود.

برای مثال می توان مخزن ها، دستگاه های مخلوط کنی و میکسرها را با این پودر شست و جرم ها و آلایندگی هایی که در آنها هستند، را از بین برد.

پودرهای قطعه شویی با استانداردترین و با کیفیت ترین مواد اولیه ساخته می شوند و با محیط و قطعات سازگاری دارند.

استفاده از پودر قطعه شویی در صنعت درمان و پزشکی

از این پودر برای شستشوی تجهیزات و لوازم درمانی و دارویی به صورت گسترده استفاده می شود. به عنوان مثال برای شستشوی مخازن یا کابینت ها یا قطعات استنلس استیل، این پودرها کاربرد فراوانی دارند. این شوینده ها با استفاده از مایع فعال سطحی به عملکرد بهتر قطعات کمک می کنند.

پودرهای قطعه شویی با ورود به منافذ و مکان های غیر قابل دسترس، جرم هایی که به مدت طولانی در قطعات ماندند را از بین برده و عملکرد قطعه را بهبود می بخشند.

پودر قطعه شویی

برای اطمینان از کیفیت و کارایی این پودرها، پیش از ارائه و عرضه به بازار همگی تست شده و پس از آزمایش کارآمدی، پاک کنندگی، عدم آسیب رسانی به محیط و قطعات و حلال بودن این شوینده به دست مشتری داده می شود.

پاک کردن آلاینده های قطعات

قطعات معمولا برای روان کار و عملکرد بهتر، چرب می شوند. روغن های استفاده شده برای قطعات پس از مدتی سفت شده و به صورت جرم در می آیند.

به همین دلیل برای عملکرد بهتر قطهات باید از پودر قطعه شویی استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *