نحوه عملکرد بهترین پودر قطعه شویی

3 نکته مهم در انتخاب بهترین پودر قطعه شویی
مارس 9, 2020
کارکرد پودر قطعه شویی
2 فاکتور مهم پودر قطعه شویی
مارس 11, 2020

نحوه عملکرد بهترین پودر قطعه شویی

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی نحوه ی عملکرد پودر قطعه شویی بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی 3 نکته مهم در انتخاب بهترین پودر قطعه شویی پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

بهترین پودر قطعه شویی چه ویژگی هایی دارد؟

پودر قطعه شویی بهترین وسیله برای از بین بردن تمامی آلایندگی های بر روی سطوح مختلف قطعات است. از جمله این آلایندگی ها می توان به کربن، روغن، گریس، دود و کثیفی اشاره کرد.

این پودرها و شوینده های قطعات اغلب در صنعت هایی مانند خودوروسازی، قطعات صنعتی، پزشکی و الکتریکی استفاده می شوند. این شوینده ها برای پاک کردن و تمیز کردن سطوح، فرآیند نهایی کار و جدا سازی قطعات و محصولاتی مانند پیچ، مهره، بست ها، اتصال ها، بلوک های بنزین موتور و قطعات مرتبط، بلبرینگ ریلی و گیربکس توربین، کاربرد دارند.

این پودر می تواند کثیفی ها و آلایندگی هایی که بر قطعات مانده را برای فرآیندهای نهایی کاری، از بین ببرد. پاک کردن سطوح، رنگکاری، پوشش پودری، فلز کاری یا روکش فلزی، آبکاری و روغن کاری از جمله فرآیندهای نهایی کاری می باشند.

کارکرد شوینده های قطعات صنعتی

هر شوینده ی قطعه ی صنعتی ویژگی های مخصوص به خود را دارد اما در کل، نحوه ی عملکرد آنها به شرح زیر است:

ابتدا، قطعه را در دستگاه یا مخزن گذاشته سپس، پودر قطعه شویی و آب گرم و دیگر مواد مورد نیاز را به آن اضافه کرده به طوریکه در آن قطعات غوطه ور یا اسپری شوند.

عملکرد پودر قطعه شویی

هنگامی که این اتفاق رخ می دهد، براش ها و پاک کننده ها کمک می کنند تا قطعات به طور کلی تمیز شوند. در این فرآیند فیلتر دستگاه تمامی آلایندگی ها را جمع کرده و آنها را دور می ریزد.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص عملکرد پودر قطعه شویی برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *