3 نکته مهم در انتخاب بهترین پودر قطعه شویی

پودر قطعه شوی
بررسی 4 فاکتور مهم پودر قطعه شویی
مارس 7, 2020
نحوه عملکرد بهترین پودر قطعه شویی
مارس 10, 2020

3 نکته مهم در انتخاب بهترین پودر قطعه شویی

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی 3 نکته مهم در انتخاب بهترین پودر قطعه شویی بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی 4 فاکتور مهم پودر قطعه شویی پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

بهترین پودر قطعه شویی چه ویژگی هایی دارد؟

شستن قطعات یکی از مراحل آخر فرآیند تولید قطعه های صنعتی می باشد. این شوینده ها برای پاک کردن و از بین بردن حجم بزرگ و کوچک آلایندگی هایی  که در طی فرآیند تولید بر سطح باقی میماند، تولید شده اند. از جمله آلایندگی هایی که در طول فرِآند تولید می تواند بر قطعات بشیند عبارتند از: روغن، گرد و خاک، رنگ و غیره. روکشکاری یا پوشش نهایی بر سطح قطعات مانند فلزکاری، آبکاری و پودر کاری، در صورت وجود آلایندگی بر سطح قطعه امکان پذیر نخواهد بود.

انواع شوینده ها

شوینده های قطعات صنعتی متنوع بوده و شامل انواع شوینده های دستی، نیمه اتوماتیک، یا فول اتوماتیک می باشد. این شوینده ها خود به دو نوع مایع و پودر قطعه شویی تقسیم می شوند. انتخاب نوع شوینده به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. تجهیزات پردازش دو روش شستشو را پیشنهاد می کند: اسپری کردنی ا شستن با دستگاه های قطعه شویی که هر کدام با روش مختلفی قطعه ها را می شورند.

پودر قطعه شویی

دستگاه های قطعه شوی با استفاده از پودر قطعه شویی می تواند بخش های مختلفی از یک قطعه را بشورد. از بزرگترین تا کوچکترین قطعه های تکی یا ممزوج خودکار.

جدای از تولیدکنندگان صنعتی، صنایع پزشکی، خودکار و الکتریکی نیز اغب از شوینده های صنعتی استفاده می کنند.

تجهیزات و صنعت های دیگر اغلب به رنگکاری، روکش فلزی، چربکاری، آبکاری و دیگر فرآیندهای کار بر سطح نیاز دارند که هیچکدام بدون استفاده از پودر قطعه شویی امکان پذیر نیست.

برای خرید بهترین پودر قطعه شویی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *