آشنایی با کاربرد های پودر قطعه شویی

پودر قطعه شوی اتوپاک
مارس 2, 2019
مهم ترین مشخصات پودر قطعه شویی
جولای 13, 2019

آشنایی با کاربرد های پودر قطعه شویی

This post is also available in: العربية English

همانطور که می دانید پودر قطعه شویی یکی از کاربردی ترین مواد شوینده در صنایع خودرو سازی و قطعه شویی می باشد. برای تهیه بهترین انواع پودر قطعه شویی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

آیا با کاربرد ها و فواید پودر قطعه شویی آشنایی دارید؟

آیا می دانید دستگاه های قطعه شویی چه قطعاتی را مورد شستشو قرار می دهند؟ دستگاه قطعه شویی برخی از قطعات صنعتی و ماشین آلات را مانند سر سیلندر شستشو می دهد.

استفاده از ماشین هها و دستگاه های قطعه شویی باعث شده است تا در مصرف آب و همچنین در صرف زمان صرفه جویی شود.

استفاده  از این دستگاه ها این امکان را به افراد می دهد تا دیگر نیازی به نیروی انسانی در شستشوی قطعات خودرو و صنعتی نباشد.

در دستگاه قطعه شویی از پودر ها و مواد شوینده مخصوصی استفاده می شود تا چربی و آلودگی های قطعات صنعتی و یا سر سیلندر به خوبی پاک شود. به این مواد شوینده پودر قطعه شویی می گویند.

همچنین یکی از کاربرد های پودر قطعه شویی استفاده از آن در کارواش ها می باشد تا با استفاده از این مواد شوینده بتوان موتور شویی و سایر قطعات خودرو را به خوبی تمیز کرد و هرگونه چربی و آلودگی را از این قطعات پاک نمود.

از پودر قطعه شویی در چه جاهایی استفاده می شود؟

استفاده از پودر قطعه شویی در کارواش ها، نمایندگی خودرو ها، تعمیرگاه ها و مکانیکی های سراسر کشود و همچنین استفاده از این مواد شوینده برای شستشوی قطعات ماشین های سنگین و همچنین نیمه سنگین می باشد.

یکی دیگر از کاربرد هایی که پودر قطعه شویی دار استفاده از آن در تراشکاری ها می باشد. هنگامی که قصد استفاده از دستگاه تراشکاری و یا کف تراشی را دارید لازم است تا قطعه مورد نظر ابتدا تمیز شود و از هر گونه آلودگی و چربی پاک شود تا فرایند تراشکاری به بهترین شکل انجام گیرد.

بهترین انواع پودر قطعه شویی را از صنایع شیمیایی اتوپاک بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *