2 مزیت مهم در استفاده از پودر موتور شویی

قطعه شویی
بررسی 4 فاکتور مهم پودر قطعه شویی
مارس 2, 2020
3 کاربرد مهم روغن آب صابون
مارس 3, 2020

2 مزیت مهم در استفاده از پودر موتور شویی

شستشوی موتور

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی 2 مزیت مهم پودر موتور شویی بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی 4 فاکتور مهم پودر قطعه شویی پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

نکات مهم در استفاده از پودر موتور شویی چه می باشد؟

یکی از هزینه های مخفی شستشوی قطعات موتور، قطعات جدا شده یا دیگر اجزای ماشینی پاک کردن و از بین بردن مواد شوینده و شیمیایی باقی مانده از فرآیند شستشوی قطعات می باشد. اگر از هر نوع شوینده یا پودر موتور شویی برای شستن قطعات استفاده کردید، کثیفی ها و روغن های درون مخزن یا قطعات شسته شده باید پاک، جدا شده و یا  با فرآیندی از بین بروند. طبق قوانین بازیافت قطعات، زمانی یک شیء به عنوان قراضه و پسماند دسته بندی می شود که دیگر کارایی نداشته باشد.

تا زمانی که یک مخزن یا بشکه ی سود پرک قابل استفاده و تمیز کردن قطعات باشد، زباله در نظر گرفته نمی شود. اما هنگامی که قطعه پس از شسته شدن همچنان با گل و لای باقی مانده، از قطعات سالم خط خورده و دیگر به کار نمی آید. بنابراین باید در انتخاب مواد موتور شور بسیار دقت کافی داشت. این شوینده ها می توانند قطعات را بار دیگر قابل استفاده کنند. در صورتی که قطعات پس از تمیز شدن همچنان با مواد شیمیایی و شوینده باقی بمانند، خطر آفرین بوده و می توانند تحت دسته بندی نگهداری ودفع زباله های خطرناک قرار گیرند.

پودر موتور شویی

مزیت های استفاده از شوینده های موتور

از مزایای استفاده از این پودر موتور شویی می توان به استفاده در انواع صنایع اشاره کرد. این شوینده ها سبب می شوند تا قطعات با هر شکل و اندازه ای تمیز و نو شوند.

این شوینده ها به گونه ای تهیه و تولید شده اند تا برای شسشتوی انواع قطعات فلزی و پلاستیکی به کار برده شوند.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص مزایای مهم پودر موتور شویی برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *