مهمترین ویژگی های موتور شور

3 کاربرد مهم روغن آب صابون
مارس 3, 2020
پودر قطعه شوی
بررسی 4 فاکتور مهم پودر قطعه شویی
مارس 7, 2020

مهمترین ویژگی های موتور شور

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی مهمترین ویژگی های موتور شور بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی 3 کاربرد مهم روغن آب صابون پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

موتور شور چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به طیف وسیع شوینده های موتور در بازار، ممکن است برای انتخاب یک موتور شور مناسب، دچار سردرگمی شد. اما سوال اصلی این است که کدام یک از این شوینده ها برای کارکرد و حرفه ی شما مناسب می باشند؟

اگر شما یک فروشگاه قطعات خودرو دارید، ممکن است مدل درام برای شما مناسب باشد. این مدل شوینده برای انواع گاراژ ها مناسب می باشد. این شوینده موتورها را به خوبی می شوید، و می توان از آن با آب برای شستشو استفاده کرد.

بیشتر شوینده ها برای شستشوی قطعات سختی مانند آلومینیوم و منیزیم تولید می شوند. بعضی از دیگر شوینده ها برای شستن قطعات آهنی، مسی و فلزی که قلیایی بالایی دارند، استفاده می شوند. این شوینده ها را می توان در دستگاه های مخصوص موتور شور ریخته و اجازه داد تا موتور به خوبی شسته شود.

بهترین موتور شور

این پودرهای تمیز کننده با ویژگی 100% پاک کننده تهیه شده و از بهترین شوینده های قطعات فلزی و آلومینیومی به شمار می روند. این شوینده های قطعات به خصوص در از بین بردن رویه ی آب موثر بوده و می توان از آنها در دستگاه های فشار آب نیز استفاده کرد.

روش استفاده از شوینده های موتور

برای استفاده از این شوینده ها کافی است تا یک یا دو پیمانه برای موتورها استفاده کنید. این شوینده ها معمولا 10 گالنی می باشند.

این شوینده ها در از بین بردن  موثر و کارآمد خاک، روغن های سنگین کلر و سولفور شده، چربی ها و غیره، نقش مهمی دارند.

با استفاده از این پودرها دیگر نیازی به مصرف زیاد و بیش از اندازه ی آب نیست و در نتیجه از هزینه ی مصرف آب زیاد و شوینده ها نیز کاسته می شود.

می توانید برای دانستن و آگاهی بیشتر از شرایط خرید و فروش پودر موتور شوی و نحوه ی استفاده از این شوینده با همکاران ما تماس بگیرید.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص مهمترین ویژگی های موتور شور برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 12 =