3 نکته مهم در استفاده از پودر موتور شوی

روغن آب صابون
بررسی مهمترین نمونه های روغن آب صابون
فوریه 23, 2020
قطعه شویی
بررسی 4 فاکتور مهم پودر قطعه شویی
مارس 2, 2020

3 نکته مهم در استفاده از پودر موتور شوی

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی 3 نکته مهم در استفاده از پودر موتور شوی بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی مهمترین نمونه های روغن آب صابون پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

نکات مهم در استفاده از پودر موتور شوی

تکنسین ها خیلی راحت قطعات کثیف را درون دستگاه های شستشوی قطعات می گذارند و بعد از روشن کردن آن، به کارهای دیگر خود می پردازند. شسشتوی قطعات به همین راحتی و آسانی است. در کمترین زمان تمامی قطعاتی که جرم و آلودگی گرفته اند تمیز و پاک می شوند. حلال های خورنده یا مضر درون این شوینده ها وجود نداشته و به قطعات آسیبی وارد نمی شود. همچنین با استفاده از این شوینده های متنوع دیگر نیازی به دخالت دست برای تمیز کردن قطعات نمی باشد.

شستشوی موتور

بدون توجه به اینکه از چه موتور یا دستگاه انتقال نیرو استفاده می کنید، پاک کننده ها و شوینده های قطعات اولین چیزی است که در لیست وجود دارد. پیش از جدا کردن، تعمیر یا هر ماشین کاری دیگر به هر دلیلی، قطعات می بایست تمیز شوند:

به تمیز ماندن محیط کاری بسیار کمک می کند.

تمیز کردن سطوح فلزی باعث می شود تا شکاف ها یا دیگر مشکلاتی که قطعات دارند، پیدا و آشکار شود.

پاک شدن سطوح قطعات به رنگ کردن یا پوشش دهی آنها کمک فراوانی می کند.

تمیز کردن و پاک کردن نهایی و در آخر کار نیز یکی از مهمترین بخش هایی است که بعد از انجام تعمیرات یا نصب مجدد قطعات باید انجام شود.

شستشوی موتور

پاک کردن اولیه و ثانویه

اگرچه پاک کردن و شستن قطعات در ابتدای کار هر گونه آلودگی و کثیفی را از بین می برد اما تمیز کردن ثانویه به از بین رفتن روغن یا گریس و تراشه های باقی مانده از کار، کمک می کند. شستشوی نهایی همیشه مهم بوده چراکه آلایندگی ها یا باقی مانده هایی که می تواند به موتور یا دیگر قطعات آسیب یا ضرر برساند را از بین می برد.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص پودر موتور شوی و نکات مهمی آن برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − دو =